ابلاغ طرح معلمان تمام وقت در هفته آینده
صفحه اصلی اخبار ابلاغ طرح معلمان تمام وقت در هفته آینده

ابلاغ طرح معلمان تمام وقت در هفته آینده

معلم تمام وقت با افزایش۶ ساعته زمان کار و جهش فوق العاده شغل

علی اللهیار ترکمن در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم به جزئیات این طرح پرداخته و ما در پرتال خبری سناد به تشریح این موضوع خواهیم پرداخت، علی اللهیار ترکمن درباره طرح تمام وقت شدن معلمان اظهار کرد: این طرح با هدف بهبود معیشت معلمان مد نظر است و با اجرای آن معلمان بالاجبار تمام وقت نمی‌شوند، بلکه به اختیار خود از این طرح استقبال خواهند کرد.

وی افزود: معلمانی که به تمام وقت شدن علاقمند هستند از مزایای آن نیز بهره‌مند می‌شوند و ساعت کار معلمان از 24 ساعت در هفته به 30 ساعت افزایش می‌یابد که در مجموع ساعات فعالیت آنها در طول هفته 6 ساعت اضافه خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: در طرح تمام وقت شدن معلمان که 6 ساعت اضافه‌کاری در نظر گرفته شده است، آنها از فوق‌العاده ویژه بهره‌مند خواهند شد و با توجه به این که این مقوله به بند (و) منتقل شده در طول سال به حساب معلمان واریز می‌شود و در فیش حقوقی آنها لحاظ خواهد شد.

اللهیار تاکید کرد که معلمان تمام وقت از مزایای افزایش حقوق هنگام بازنشستگی هم بهره‌ خواهند برد و این طرح تا هفته آینده به استان‌ها ابلاغ خواهد شد، براساس این طرح اگر معلمان 6 ساعت بیشتر از مجموع ساعات موظف خود فعالیت کنند به فوق‌العاده ویژه آنها 25 درصد اضافه خواهد شد.

1 پاسخ به “ابلاغ طرح معلمان تمام وقت در هفته آینده”

  1. لطفا واضح و شفاف در خصوص طرح تمام وقت معلمان بصورت بخشنامه مدون که به رویت همه همکاران برسد توضیح دهید .هم در سایت وزارت وهم سایتهای ادارات کل و شهرستانهای تابعه. تا متقاضیان بموقع ثبت نام کنند وجا نمانند.ممنونم.

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید

4200 نفر جذب از طریق تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان سال 97

مراسم رسمی استقبال از نودانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان همزمان در ۹۸ پردیس و ...