آخرین وضعیت رتبه بندی معلمان
صفحه اصلی اخبار آخرین وضعیت رتبه بندی معلمان

آخرین وضعیت رتبه بندی معلمان

آخرین وضعیت معلمان از نظر رتبه بندی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سناد، عضو هیئت رئیسه مجلس فعل و انفعالات به وجود آمده اخیر در بدنه آموزش و پرورش را مانعی جدی در مسیر اجرای طرحو نظام رتبه بندی معلمان دانست و عنوان کرد: بطحایی وزیر مستعفی آموزش و پرورش درصدد اجرای این طرح بود اما با خروج یکباره وی از وزارتخانه، عملی شدن آن نیز به‌صورت خودکار به تعویق افتاد.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه فعلاً دولت و مجموعه مدیریتی وزارت آموزش و پرورش هیچ برنامه‌ای برای اجرای این طرح ندارند تصریح کرد: مجلس و کمیسیون به‌شدت موضوع اجرای طرح نظام رتبه‌بندی کردن معلمان را به‌عنوان یکی از برنامه‌های مهم قانون برنامه ششم توسعه پیگیری می‌کنند.

 The last situation teacher training


عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان را از حقوق اصلی قشر معلمان و جامعه فرهنگیان کشور دانست و خاطرنشان کرد:‌ با اجرای درست این طرح علاوه بر امکان همکاری برخی از معلمان با مؤسسات علمی و پژوهشی کشور عدالت لازم نیز در پهنه وسیع نظام آموزش و پرورش برقرار می‌شود.
عباسی در پاسخ به این پرسش که آیا تاکنون درباره انتخاب و معرفی وزیر جدید آموزش و پرورش دولت با مجلس رایزنی انجام داده است یا خیر اظهار داشت: خیر تا این لحظه دولت با هیئت رئیسه مجلس و کمیسیون آموزش و تحقیقات در مورد شرایط فعلی آموزش و پرورش و زمان معرفی وزیر جدید هیچ صحبت خاصی انجام نداشته است.
 

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید

نمونه سوال پایه پنجم

نمونه سوالات مهم دروس پایه پنجم که شامل درس های ریاضی، علوم، فارسی،مطالعات ...