کمبود 17 هزار معلم در خوزستان
صفحه اصلی اخبار کمبود 17 هزار معلم در خوزستان

کمبود 17 هزار معلم در خوزستان

17000 معلم در خوزستان کمبود داریم!!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سناد، معاون پژوهش و برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: سال تحصیلی آینده در خوزستان با کمبود ۱۷ هزار معلم مواجه هستیم.
حرج چلداوی چهارشنبه در آئین معارفه مدیر جدید آموزش و پرورش باغملک ضمن تاکید بر روی استفاده از فرصت سه ماهه تابستان در آماده سازی مدارس تصریح کرد: یکی از طلایی‌ترین زمان‌ها در مدیریت آموزش و پرورش فرصت سه ماهه تابستان است که باید به نحو مناسب نسبت به رفع کمبودهای مدارس و آماده سازی فضاهای آموزشی برای حضور دانش آموزان اقدام کرد.
 به نقل از معاون مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با مهم دانستن نقش معلم در فرایند آموزش اظهار داشت: خوزستان در مهرماه آینده با کمبود ۱۷ هزار معلم مواجه است که این مسئله چالش بزرگی برای آموزش و پرورش استان خواهد بود.


چلداوی با اشاره به دلیل کمبود نیروی انسانی در خوزستان گفت: از جمله دلایل کمبود معلم در خوزستان می‌توان به مهاجرت نیروی انسانی به دلیل بدی آب و هوا و ریزگردها اشاره کرد.

 

kambod


چلداوی در پایان به تدوین برنامه توسعه آموزش و پرورش خوزستان و ابلاغ آن در هفته آینده اشاره کرد و گفت: عامل تحول در آموزش و پرورش مدیران آموزشگاه‌ها هستند و بر همین اساس استفاده از افراد شایسته و تشویق مدیران تلاشگر محور اصلی فعالیت‌های اداره کل آموزش و پرورش خوزستان و مناطق تابعه خواهد بود.


پیش تر محمد تقی زاده مدیر کل وقت آموزش و پرورش خوزستان به جذب پنج هزار نیروی خرید خدمات در مدارس خوزستان در تابستان سال جاری اشاره کرده بود.
 

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید

خرید خدمات برای امنیت شغلی

معلمان از خرید خدمات آموزشی امروز در اعتراض به نداشتن امنیت شعلی و تقاضای ا...